Контактирајте нас

Ксиамен Леадсфон Мацхинери Цо., Лтд.

Онлине ћаскање

Вхатсапп/Вецхат број:
+86 13959283199
+86 13850034072
+86 18059830679

Телефон

Продаја: +86 0592 6773138-807
Подршка: +86 0592 6251199

Адреса

Но.239 Јингтинг Нортх Рд, Централна Азија, град Ксинглин Јимеи округ, Сјамен, Кина

Оставите своју поруку